p / 22°C
szo / 11°C

sport

Soós Kata | 2017-04-26 17:07:16

A vidék III-ban szereplő HVSC csapata bajnok lett saját korcsoportjában Baján. A csapat a tavalyi évben még vereséget vereségre halmozott, ebben az évben pedig már az edzőjüknek kellett a földön tartania a fiatalokat, ugyanis minden összejött nekik, amit vártak.

Megyeri József | 2017-04-03 08:48:41

A hétvégén is dobogós helyezéseket sikerült kiharcolni a Csomorkányos vívóknak.

Megyeri József | 2017-04-03 05:31:19
Óriási küzdelemben, hosszabbítás után távozhatott győzelemmel a második helyezett Miskolc a Vásárhelyi Kosársuli otthonából. Drahos Gáborék csak a ráadás utolsó pillanataiban tudták javukra fordítani a mérkőzést. A Hódmezővásárhely két hét múlva a felsőházi rájátszásban folytatja a küzdelmeket a nyugati első Veszprém ellen.
Megyeri József | 2017-03-25 09:20:49

A háromszoros világbajnok Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája nyerte a Forma-1-es szezonnyitó, az Ausztrál Nagydíj szombati időmérő edzését, így a vasárnapi futamon ő rajtolhat majd az élről.

Megyeri József | 2017-03-24 06:03:46

Már csak két forduló van hátra az NBI B csoportos kosárlabda bajnokságból, és mindkét alkalommal rangadón lép pályára a Vásárhelyi Kosársuli. Szombaton este 18 órakor idegenben a Nyíregyháza, majd jövőhéten hazai környezetben a Miskolc lesz az ellenfél. Egy biztos: Vas Péteréknek vért kell izzadniuk, ha két győzelemmel akarják zárni az alapszakaszt.

Megyeri József | 2017-03-21 09:12:52

Nagy Zsolt Joe nyerte a Kunszentmártonban megrendezett I. Betyár Kupát. A vásárhelyi erőember sérülése óta először versenyzett fekvenyomásban.

Megyeri József | 2017-03-20 08:58:40

A befektetett munka mindig megtérül, ezt bizonyították a Csomorkány Sport Egyesület fiatal versenyzői is.

Megyeri József | 2017-03-17 08:34:34
Az Óbudai Kaszások elleni sikerével teljesítette idei célját a Vásárhelyi Kosársuli. Az idén debütált Utasi Gábor edző legénysége ugyanis már biztos, hogy az NBI B keleti csoportjának első négy pozíciója közül az egyiken végez az alapszakasz végén, és ezzel a felsőházi rájátszásba jutva az első 8 hely valamelyikét kaparintja meg a nyugati együttesekkel vívott harc után. Ennyire azonban ne rohanjunk előre, hiszen szombaton 18 órakor a bajnokságban vitézkedő újonc, a Nagykőrös látogat a Hódtói Sportcsarnokba.
Megyeri József | 2017-03-13 08:37:47

A Gyermek Országos Tőrverseny teljes mezőnye elindult a hétvégén megrendezett budapesti versenyen. A vásárhelyi egyesületből Wolf Eszter és Molnár Réka indultak a ranglista pontokért.

Megyeri József | 2017-03-13 05:38:20
Kis túlzással már az első negyedben eldöntötte a találkozó sorsát a Vásárhelyi Kosársuli az Óbudai Kaszások ellen. Utasi Gábor fiai végig vezetve, magabiztosan szerezték meg szezonbeli 13. győzelmüket, amellyel komoly lépést tettek a felsőházi rájátszás felé. Egy hét múlva ismét hazai pályán játszik a kék-sárga alakulat, akkor a Nagykőrös érkezik hozzájuk.
Égető Réka | 2017-03-08 12:48:33

A hódmezővásárhelyi Csomorkány Vívó SE bővelkedik ifjú tehetségekben. Kettő közülük, Makó András, junior és Miskolczi Tamás, kadet korú versenyzők, valamint edzőjük, Berjozkin Anton voltak a Rádió 7 szerdai napraforgójának vendégei.

Megyeri József | 2017-03-06 06:29:55

A vásárhelyi vívó most is tett azért, hogy megismerjék a nevét. Köztudatban kell tartani őt, mert azt szeretnék, hogy április 22-én, a Vívócentrumban rendezendő Gyermek Országos Bajnokságon minél többen legyenek rá kíváncsiak.

Megyeri József | 2017-03-06 05:30:54

Nem sikerült a bravúr a Kosársulinak, a remekül játszó Budapesti Honvéd nyerte a fővárosban rendezett rangadót. Vas Péteréknek csak az első negyedben tudtak olyan játékot mutatni, ami győzelmet eredményezett volna a fiatal tehetségekkel teletűzdelt ellenlábasukkal szemben. A kék-sárgák egy március 11-én szombaton 18 órakor az Óbudai Kaszások ellen javíthatnak hazai pályán.

Megyeri József | 2017-03-04 08:50:28

A Maros-parti város ad otthont március 5-én, vasárnap az Aerobik Diákolimpia Kelet-Magyarországi Döntőnek – tudtuk meg Márton Imrétől, a Makó Városi Kulturális-Közművelődési Nkft. sportért felelős ügyvezetőjétől.

Megyeri József | 2017-03-04 06:10:53

Márton Anita megvédte címét női súlylökésben a belgrádi fedettpályás atlétikai Európa-bajnokságon.

Égető Réka | 2017-03-01 12:28:20

105 éves Makón a szervezett sportélet, amelynek apropójából egész évben rangos sporteseményekkel készül a város. Emellett infrastrukturális szempontból is fejlődik a település. Erről beszélgettünk a szerdai Napraforgóban Czirbus Gáborral, Makó Város alpolgármesterével és Márton Imrével, a Makó Városi Kulturális-Közművelődési Nkft. sportért felelős ügyvezetőjével.

Soós Kata | 2017-02-25 22:02:05

Évek óta hagyomány, hogy Hódmezővásárhelyen a Városi Sportnaphoz kapcsolódva díjakat adnak át az előző évben jól teljesítő fiataloknak és felnőtteknek egyaránt. Ezt követően immár második alkalommal rendeztek sportbált a díjazottaknak, illetve a sportot kedvelőknek a Balogh Imsi Sportarénában.

Megyeri József | 2017-02-20 07:17:20

Hetedik alkalommal rendezték meg a Morotvaligeti Jégkorong Kupát, amelyen 4 csapat képviseltette magát. A Vásárhelyi Bikák is részt vettek a tornán.

Megyeri József | 2017-02-20 05:46:03

Februárban rendezték meg az idei Barátság Kupa Nyílt ITF Taekwon-do versenyt Battonyán, amely a 2017-es versenyszezon első megmérettetése volt.

Megyeri József | 2017-02-13 05:34:33

Távlati cél az Országos Bajnoki cím megszerzése. A győzelemhez vezető út egyik állomása volt a budapesti UTE által megrendezett Országos Gyermek női tőr, valamint a gyermek fiú tőr verseny.

Tudósító | 2017-02-10 19:41:27

Idén is átadták a Török Sándor Örökös Vándordíjat. Az elmúlt évben legtehetségesebbnek ítélt hódmezővásárhelyi utánpótlás korosztályos pólós, akit példaként lehet társai elé állítani, ezúttal Barna Dániel lett.

Megyeri József | 2017-02-06 10:41:22

Nem érkezett panasz a hétvégi Winter Kupára, a hét válogatott pozitívan értékelte a tornát – tájékoztatta portálunkat dr. Hernádi Gyula, a Hódmezővásárhelyi Tenisz Club elnöke.

Megyeri József | 2017-02-06 06:55:15

A New England Patriots nyerte meg a LI. Super Bowlt, az észak-amerikai profi amerikaifutball-bajnokság 2016-os szezonjának nagydöntőjét, miután drámai feltámadást követően hosszabbításban 34–28-ra legyőzte az Atlanta Falconst, amely a harmadik negyedben még 28–3-ra vezetett.

Soós Kata | 2017-02-01 18:19:40

Teniszversenyt tartanak a Hódmezővásárhelyi Tenisz Clubban február 3 és 5 között.

Tudósító | 2017-01-31 11:51:57

És kezdődik a vásárhelyi teniszkavalkád! A Winter Kupán 16 éven aluli fiatalok mérik össze tudásukat.

Soós Kata | 2017-01-30 13:24:22

A magyarokon kívül luxemburgiak, szerbek, horvátok, lengyelek, svédek és csehek is részt vesznek a hódmezővásárhelyi Winter Kupán.

Megyeri József | 2017-01-30 05:46:58

A Hamburgban rendezett German Open WTF Taekwondo versenyen remekelt ismét a vásárhelyi Berei Béla, január 22-én. A G1-es besorolású, világranglista pontszerző versenyen 41 ország, 963 sportolóval képviseltette magát.

Megyeri József | 2017-01-30 05:36:40

A MAFC elleni kötelező győzelem megszerzésével továbbra is tartja első helyét a Vásárhelyi Kosársuli az NBI B-s bajnokság keleti csoportjában. A sereghajtó budapestiek majdnem „kiénekelték a sajtot” riválisaik szájából, de végül elkönyvelhették 11. diadalukat a szezonban. Utasi Gábor legénysége február 4-én szombaton 18 órakor a Salgótarjánt fogadja a Hódtói Sportcsarnokban.

Égető Réka | 2017-01-28 11:06:52

A 17 esztendős Piros Zsombor három szettben (4:6, 6:4, 6:3) megverte a kétszeres Orange Bowl-győztes izraeli Isaj Olielt az Australian Open junior egyesének döntőjében, így Fucsovics Márton 2010-es wimbledoni sikere után ismét Grand Slam-tornát nyert a fiatalok között egy magyar teniszező!