v / 13°C
h / 14°C

kosárlabda

Szeri Csaba | 2017-04-16 09:32:30

Az utolsó percekig kihegyezett küzdelemben, maradt alul a Vásárhelyi Kosársuli a Veszprém ellen a négy közé kerülésért folytatott párharc második mérkőzésén. Ezzel egyúttal el is dőlt, hogy a Nyugat-magyarországiák harcolhatnak a bajnoki címért. Vas Péteréknek nincs miért szégyenkezniük, mivel a nyugati bajnok csak nagy erőfeszítések árán tudta bezsebelni a győzelmet.

Megyeri József | 2017-04-03 05:31:19
Óriási küzdelemben, hosszabbítás után távozhatott győzelemmel a második helyezett Miskolc a Vásárhelyi Kosársuli otthonából. Drahos Gáborék csak a ráadás utolsó pillanataiban tudták javukra fordítani a mérkőzést. A Hódmezővásárhely két hét múlva a felsőházi rájátszásban folytatja a küzdelmeket a nyugati első Veszprém ellen.
Megyeri József | 2017-03-24 06:03:46

Már csak két forduló van hátra az NBI B csoportos kosárlabda bajnokságból, és mindkét alkalommal rangadón lép pályára a Vásárhelyi Kosársuli. Szombaton este 18 órakor idegenben a Nyíregyháza, majd jövőhéten hazai környezetben a Miskolc lesz az ellenfél. Egy biztos: Vas Péteréknek vért kell izzadniuk, ha két győzelemmel akarják zárni az alapszakaszt.

Szeri Csaba | 2017-03-19 09:47:06

Végig vezetett és magabiztos győzelmet aratott a bajnokság egyik meglepetés csapata, a Nagykőrös ellen a már biztos felsőházi rájátszás-résztvevő Kosársuli. A szombat esti összecsapáson már az első félidő végéig eldőlt, hogy melyik együttes hagyhatja el sikerélménnyel a pályát a Hódtói Sportcsarnokban. Az Utasi-csapatnak várhatóan nem lesz ilyen könnyű dolga jövőhéten, amikor a Nyíregyháza otthonában lépnek majd pályára.

Megyeri József | 2017-03-17 08:34:34
Az Óbudai Kaszások elleni sikerével teljesítette idei célját a Vásárhelyi Kosársuli. Az idén debütált Utasi Gábor edző legénysége ugyanis már biztos, hogy az NBI B keleti csoportjának első négy pozíciója közül az egyiken végez az alapszakasz végén, és ezzel a felsőházi rájátszásba jutva az első 8 hely valamelyikét kaparintja meg a nyugati együttesekkel vívott harc után. Ennyire azonban ne rohanjunk előre, hiszen szombaton 18 órakor a bajnokságban vitézkedő újonc, a Nagykőrös látogat a Hódtói Sportcsarnokba.
Megyeri József | 2017-03-13 05:38:20
Kis túlzással már az első negyedben eldöntötte a találkozó sorsát a Vásárhelyi Kosársuli az Óbudai Kaszások ellen. Utasi Gábor fiai végig vezetve, magabiztosan szerezték meg szezonbeli 13. győzelmüket, amellyel komoly lépést tettek a felsőházi rájátszás felé. Egy hét múlva ismét hazai pályán játszik a kék-sárga alakulat, akkor a Nagykőrös érkezik hozzájuk.
Megyeri József | 2017-03-06 05:30:54

Nem sikerült a bravúr a Kosársulinak, a remekül játszó Budapesti Honvéd nyerte a fővárosban rendezett rangadót. Vas Péteréknek csak az első negyedben tudtak olyan játékot mutatni, ami győzelmet eredményezett volna a fiatal tehetségekkel teletűzdelt ellenlábasukkal szemben. A kék-sárgák egy március 11-én szombaton 18 órakor az Óbudai Kaszások ellen javíthatnak hazai pályán.

Soós Kata | 2017-02-07 09:23:05

Két vásárhelyi iskola fiatal kosarasai is bejutottak a B33 Diákolimpia döntőjébe a hétfőn megrendezett selejtezők után. A Szent István Általános Iskola Rózsaszín Unikornis és a Szent József Katolikus Általános Iskola Kertvárosi Ördögök elnevezésű gárdája Nógrád, Pest, Bács-Kiskun és Békés megye legjobbjait utasították maguk mögé a fővárosi Tüske Csarnokban.

Szeri Csaba | 2017-02-05 07:21:15
Csak a második félidőben tudta megnyerni a Salgótarján elleni bajnokiját a Vásárhelyi Kosársuli. Az igen erős Nógrád megyeieknek nem kellett sok a meglepetéshez, de a második félidőben csapatként küzdve fordítani tudtak. A mérkőzésen Momir Genal 32, míg Szabó Péter 27 ponttal segítette csapatát.
Megyeri József | 2017-01-30 05:36:40

A MAFC elleni kötelező győzelem megszerzésével továbbra is tartja első helyét a Vásárhelyi Kosársuli az NBI B-s bajnokság keleti csoportjában. A sereghajtó budapestiek majdnem „kiénekelték a sajtot” riválisaik szájából, de végül elkönyvelhették 11. diadalukat a szezonban. Utasi Gábor legénysége február 4-én szombaton 18 órakor a Salgótarjánt fogadja a Hódtói Sportcsarnokban.

Megyeri József | 2017-01-27 08:30:50

A sereghajtó otthonában lép pályára a tabellát jobb gólkülönbségével már vezető Vásárhelyi Kosársuli. A MAFC elleni mérkőzésen tovább hizlalhatják a második Miskolccal szembeni előnyüket Utasi Gábor fiai. Erre minden esélyük megvan, mivel a fővárosiak eddig mindössze háromszor tudtak diadalmaskodni az idényben.

Szeri Csaba | 2017-01-22 11:01:42

Megszerezte 10. győzelmét az NBI B csoportos bajnokságban a Vásárhelyi Kosársuli. Az egy hete a listavezető Miskolcot legyőző EKE Eger KOK-nak csak momentumai voltak a találkozón, amit végül a kék-sárgák 88-68-ra nyertek meg. Egy hét múlva a fővárosban, a MAFC ellen küzdenek a továbbra is második helyezett Vas Péterék.

Megyeri József | 2017-01-18 06:05:51
Nem sikerült győznie Nyíregyházán a Vásárhelyi Kosársulinak, így a gárda nem lesz ott a Hepp Ferenc Emlékkupa négyes döntőjén. Sokat azonban nem bánkódhat Utasi Gábor csapata, mivel szombaton az Eger elleni bajnokin kell teljesíteniük a Hódtói Sportcsarnokban.
Megyeri József | 2017-01-16 11:54:08
Újabb nehéz mérkőzés előtt áll a Vásárhelyi Kosársuli. Utasi Gábor csapata épp hogy kipihente a Tiszaújváros elleni, pénteki utolsó percekben megnyert rangadó fáradalmait, kedden már a Hepp-kupa négyes döntőért játszik Nyíregyházán.
Megyeri József | 2017-01-14 05:57:27
Végigküzdve, ellenfelét az utolsó negyedben felőrölve győzött a tabella második helyén álló Vásárhelyi Kosársuli Tiszaújvárosban. Az egész mérkőzésen brillírozó Szabó Péter 28 pontjával elévülhetetlen érdemeket szerzett a forduló előtt negyedik helyezett alakulat elleni sikerben, amelyhez óriási szívvel játszó társaira is szükség volt a Borsod megyeiek csarnokában. Folytatás egy hét múlva szombaton, hazai pályán az Eger ellen.
Megyeri József | 2017-01-12 09:11:42

A múlt héten, Miskolcon épphogy elvesztett rangadó után ismét nehéz derbi vár pénteken 18 órakor a Vásárhelyi Kosársulira. Szabó Péterék a másik borsodi alakulat, a Tiszaújváros otthonában játszanak. A negyedik helyen álló hazaiaknak lenne miért vissza vágnia, mivel a kék-sárgák a nyitófordulóban 41 pontos vereséggel küldték haza ellenfelüket.

Megyeri József | 2017-01-07 06:03:09

Az utolsó percekig izgalmas összecsapáson dőlt el, hogy az azonos mérleggel álló Miskolc és Vásárhely közül melyik gárda áll majd a tabella élén a következő forduló előtt az NBI B csoportos bajnokságban. A rangadót végül a borsodiak bírták jobban idegekkel, így a Kosársuli továbbra is második az alapszakaszban. Rostás Imréék egy hét múlva Tiszaújvárosban javíthatnak.

Megyeri József | 2016-12-22 06:05:05
Hétvégén befejeződött a regionális kadett és junior bajnokság is. A Vásárhelyi Kosársuli U16-os csapata utolsó két mérkőzésén is nyert, és kiváló mérleggel (7 győzelem - 1 vereség) csoportelső lett. Szabó Attila és Mócsai Milán játékosai januárban lépnek legközelebb pályára, a régiós döntőben. Ennek győztese feljut az Országos Főtábla legjobb 16 együttese közé.
Megyeri József | 2016-12-19 05:37:20
Két szoros negyedet követően, a mérkőzés második felében magabiztos játékot produkálva zsebelte be nyolcadik győzelmét a Vásárhelyi Kosársuli a bajnokságban. A vártnál könnyebb sikerrel, 8-2-vel még mindig magabiztosan a tabella elején tanyáznak a kék-sárgák. A diadal a szoros mezőnyben óriási előnyt jelenthet a januári folytatás előtt a B csoport keleti konferenciájában.
Megyeri József | 2016-12-12 05:38:51
Vas Péter utolsó másodperces, sorsfordító hármasával jutott tovább a Vásárhelyi Kosársuli a Hepp-Kupában. A végig kiélezett találkozón egy hajszálon múlt, hogy nem a Debrecen került a legjobb nyolc közé. Egy hét múlva szombaton a Nyíregyháza érkezik a Hódtói Sportcsarnokba.
Megyeri József | 2016-12-08 11:16:24
Igazi rangadón, a Debrecen ellen lép pályára szombaton a Vásárhelyi Kosársuli a Hódtói Sportcsarnokban. A bajnokságban jelenleg második helyen álló kék-sárgáknak van mit törleszteniük, mivel eddigi két vereségük közül az egyiket éppen mostani ellenfelük otthonában szenvedték el. A Hepp-kupa mérkőzés tétje pedig nem kisebb, mint hogy ki juthat majd a legjobb nyolc közé sorozatban.
Megyeri József | 2016-12-05 05:35:12
A harmadik negyedig magabiztosan vezetett, de végül kikapott az újonc Nagykőrös otthonában a tartalékos Vásárhelyi Kosársuli. A Pest megyei alakulat szenzációs második félidővel aratott meglepetés győzelmet. A Hódmezővásárhely jövő szombaton a DEAC ellen javíthat a Hepp-kupában.
Tudósító | 2016-11-29 13:34:36

A Fly Addiction Team tagjai repülnek, duplaszaltóznak, cukaharáznak, mindezt megfejelik egy bámulatos zsákolással! Fellépéseik 8-10 percesek, de már az első pillanatok után azt kívánja az ember, bárcsak órákig nézhetné a világszínvonalon, bravúrosan akciózó labdazsonglőröket. A fiúkat edzés közben látogattuk meg.

Megyeri József | 2016-11-28 05:39:45

A vártnál nehezebben, de megszerezte szezonbeli hetedik győzelmét a Vásárhelyi Kosársuli. Utasi Gábor tanítványai ezúttal a rendkívül jó játékerőt képviselő Óbudai Kaszások csarnokában diadalmaskodtak. Ezúttal is beigazolódott, hogy néha a kötelező győzelem a legnehezebb…

Megyeri József | 2016-11-25 06:47:16
A kilencedik helyen álló Óbudai Kaszások csarnokába látogat vasárnap a Vásárhelyi Kosársuli az NBI B csoportos kosárlabda bajnokságban. A jelenleg második Csongrád megyei alakulatnak mindenképpen győznie kell a 18 órakor kezdődő meccsen, ha tartani akarják a lépést 7-1-es mutatóval büszkélkedő, listavezető Miskolccal. Kérdés, hogy a fővárosiak mennyire nehezítik meg a kötelező győzelem bezsebelését...
Tudósító | 2016-11-13 11:29:14

Bravúros harmadik negyeddel győzött magabiztosan a Vásárhelyi Kosársuli a Honvéd elleni rangadón. A Debrecen ellen sérülés miatt nem játszó Momir Genal ezúttal is vezéregyénisége volt a Hódmezővásárhelynek, mellette Kelemen és a második félidőre magához térő Szabó teljesített még kiemelkedően. Utasi Gábor tanítványai ezzel 6-1-es mutatóval büszkélkedhetnek a B csoport keleti konferenciájában.

Megyeri József | 2016-11-07 05:43:01
Könnyed győzelmet aratva lépett tovább a Hepp Ferenc Emlékkupában a Vásárhelyi Kosársuli. A kék-sárgák ezúttal az NB II-es Kozármisleny otthonában diadalmaskodtak, és jutottak be a legjobb 16 közé. Jövő szombaton nehezebb ellenfél vár Vas Péterékre, akik akkor a közvetlen rivális Budapesti Honvédot fogadják a bajnokságban.
Megyeri József | 2016-10-28 09:05:14
Óriási sebességre kapcsolva indította a szezont a Vásárhelyi Kosársuli. Utasi Gábor alakulata az NBI B mindkét csoportját figyelembe véve egyedüli veretlenként, a tabella élén várja a folytatást. Szombaton 18 órakor viszont az eddigi legerősebb ellenfél vár a kék-sárgákra Debrecenben.
Megyeri József | 2016-10-24 05:38:51

Továbbra sem talált legyőzőre a Vásárhelyi Kosársuli az NBI B-s kosárlabda bajnokság keleti csoportjában. Utasi Gábor fiai a vártnál könnyebben diadalmaskodtak a jelenlegi helyezésüknél többre hivatott Békés ellen. A kék-sárgák ezzel egyedüli hibátlan csapatként a tabella élén várják a debreceni folytatást.