sze / 21°C
cs / 21°C

kosárlabda

Szeri Csaba | 2017-10-14 21:25:08

Megszerezte második idénybeli győzelmét a Vásárhelyi Kosársuli. A Bonyhád elleni összecsapás végig óriási izgalmat hozott, így a közönség élvezetes mérkőzést láthatott a Hódtói Sportcsarnokban. A derbin Utasi Gábor csapatából hatan dobtak 10 pont fölött, a vége 96-94 lett.

Szeri Csaba | 2017-10-11 15:32:38

A Békéscsaba ellen megnyert múlt heti Hepp-kupa kalandozás után ismét a bajnokságban szerepel a Vásárhelyi Kosársuli NBI B csoportos kosárlabdacsapata. A kék-sárgák ezúttal saját „otthonukban”, a Hódtói Sportcsarnokban fogadják a bajnokságban eddig jól kezdő Bonyhádot. A szombat este 18:30-kor kezdődő összecsapás sok izgalmat tartogat a nézőknek.

Szeri Csaba | 2017-10-09 17:41:36

Nagy arányú, 51 pontos sikerrel lépett tovább a Hepp Ferenc Emlékkupában az NBII-es Békéscsaba elleni, idegenbeli győzelmÉt követően a Vásárhelyi Kosársuli. Utasi Gábor mester fiai végig kezükben tartották a mérkőzést, ami jó önbizalomszerzési lehetőség volt a Bonyhád elleni hétvégi bajnoki előtt. A Tolna megyeiek elleni NBI B-s találkozót október 14-én szombaton 18:30-kor rendezik a Hódtói Sportcsarnokban.

Czabarka János | 2017-10-06 10:17:39

Hepp-kupa mérkőzésen lép pályára holnap a Vásárhelyi Kosársuli Békéscsabán. A kék-sárga játékosok közül talán a viharsarki város szülötte, Béres Nándor várja leginkább az NBII-ben szereplő gárda elleni összecsapást. A mérkőzés előtt az U20/U23-as csapatban brillírozó kosarast kérdeztük.

Szeri Csaba | 2017-10-04 19:18:23

Meglepetés győzelemmel kezdte a bajnokságot az MTK otthonában még szeptember közepén a Vásárhelyi Kosársuli U20-as csapata. A kék-sárgák az idei szezontól a felnőtt csapat kapitánya, Vas Péter kezei alatt pallérozódnak. A gárda 2-2-es mutatóval várja a jövő heti 5. fordulót, ami előtt a csapat vezetőedzője a következőkben olvasható helyzetképet vázolta fel.

Szeri Csaba | 2017-09-28 06:11:48
A második félidőben nyújtott játéka alapján teljesen megérdemelten nyerte meg a Vásárhelyi Kosársuli a Miskolc elleni rangadót az NBI B csoportos kosárlabda bajnokságban. Utasi Gábor fiai ezzel begyűjtötték első győzelmüket a 2017-18-as szezonban. Sok idejük azonban nem lesz a pihenésre, szombaton ismét Budapestre utaznak, ezúttal a Vasashoz.
Soós Kata | 2017-09-26 08:53:15

A szezonban először szerepel hazai pályán szerda este 18:30-kor a Vásárhelyi Kosársuli. Utasi Gábor csapata javítani szeretne az első két fordulóban elszenvedett vereséget követően a Hódtói Sportcsarnokban. Úgy tűnik azonban, hogy nem lesz könnyű dolguk, mivel holnap este az eddig még veretlen MEAFC látogat majd az alföldi városba.

Szeri Csaba | 2017-09-21 18:35:18

Pénteken ismét útra kel a Vásárhelyi Kosársuli NBI B csoportos csapata. Az úti cél ezúttal is Budapest, ahol 19 órakor a Tehetséges Fiatalok együttese ellen lépnek pályára. A kék-sárgáknak van mit javítaniuk múlt heti produkciójukon, hiszen akkor az MTK ellen az utolsó negyedet alaposan elbukva szenvedtek súlyos vereséget. Hódmezővásárhelyen jövő szerdán, szeptember 27-én 18 órakor rendezik meg az első hazai másodosztályú meccset a Miskolc ellen.

Soós Kata | 2017-06-12 16:40:22

Idén is lesz Mozgás Éjszakáját Hódmezővásárhelyen. Az Egészséges Vásárhely Program keretében most pénteken, június 16-án megrendezésre kerülő programsorozathoz - tavalyhoz hasonlóan – ebben az évben is csatlakozik a Vásárhelyi Kosársuli. A sportegyesület éjszakai streetball-ra várja a kosárlabda szerelmeseit a Hódtói Sportcentrumba, ahol a nevezés ingyenes.

Égető Réka | 2017-05-28 18:06:42

Az utolsó pillanatig küzdve kapott ki a Nemzeti Fiú Serdülő Bajnokság Döntőjének fináléjában a Vásárhelyi Rakéták csapata. Mócsai Milán és Czibere László tanítványai ellen alaposan felkészült a Vasas Akadémia, és végig vezetve vitték el az aranyérmet a Hódtói Sportcsarnokból a Kosársuli serdülői ellen.

Szeri Csaba | 2017-05-28 08:05:38

Az utolsó pillanatig küzdve, szinte végig hátrányban játszva, két perccel a vége előtt fordított a székesfehérvári Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia ellen a Vásárhelyi Rakéták csapata, és jutott a vasárnap 16 órakor kezdődő döntőbe. A Hódmezővásárhelyen zajló Nemzeti Fiú Serdülő Bajnokság Döntőjének mindent eldöntő összecsapásán a fővárosi Vasas Akadémia lesz az ellenfél.

Tudósító | 2017-05-26 12:00:17

Hódmezővásárhelyen rendezik az országos fiú serdülő bajnokság nyolc csapatos négy napos döntőjét a Hódtói Sportcsarnokban. A torna május 25-én kezdődött, és május 28-án vasárnap délután lesz a döntő. (GALÉRIA)

Szeri Csaba | 2017-05-26 06:10:26
Sikerrel vette az első akadályt a Hódmezővásárhelyen zajló Nemzeti Serdülő Bajnokság első napján a Vásárhelyi Kosársuli serdülő csapata, a Vásárhelyi Rakéták. Mócsai Milán fiai a Szombathelyi SI KA „A” csapatát győzte le első csoportmeccsén rendkívül magabiztosan a Hódtói Sportcsarnokban. A vas megyeieknek nem igazán volt ellenszere a kék-sárgák játékára, így több mint 30 pontos vereséget szenvedtek.
Szabó Viktor | 2017-05-20 18:17:25

Összesen 8 ország válogatottja érkezett Hódmezővásárhelyre, hogy szombaton összemérje tudását a Kossuth téren. A város főtere egy igazi kosárlabda központtá alakult át, hiszen itt rendezték meg a Dechatlon B33 TOUR soron következő versenyét, illetve az Országos Diákolimpia Döntőjét.

Szeri Csaba | 2017-05-14 07:47:59
Ötletes és erőteljes játékkal, pontos különbséggel győzött a Vásárhelyi Kosársuli a Győr ellen az NBI B csoportos bajnokság felsőházi rájátszásában. Vas Péterék ezzel kiegyenlítettek a két győzelemig tartó párharcban, ami azt is jelenti egyben, hogy május 21-én vasárnap a győriek otthonában dőlhet el, hogy melyik gárda játszhat majd az 5. helyért.
Szeri Csaba | 2017-04-16 09:32:30

Az utolsó percekig kihegyezett küzdelemben, maradt alul a Vásárhelyi Kosársuli a Veszprém ellen a négy közé kerülésért folytatott párharc második mérkőzésén. Ezzel egyúttal el is dőlt, hogy a Nyugat-magyarországiák harcolhatnak a bajnoki címért. Vas Péteréknek nincs miért szégyenkezniük, mivel a nyugati bajnok csak nagy erőfeszítések árán tudta bezsebelni a győzelmet.

Megyeri József | 2017-04-03 05:31:19
Óriási küzdelemben, hosszabbítás után távozhatott győzelemmel a második helyezett Miskolc a Vásárhelyi Kosársuli otthonából. Drahos Gáborék csak a ráadás utolsó pillanataiban tudták javukra fordítani a mérkőzést. A Hódmezővásárhely két hét múlva a felsőházi rájátszásban folytatja a küzdelmeket a nyugati első Veszprém ellen.
Megyeri József | 2017-03-24 06:03:46

Már csak két forduló van hátra az NBI B csoportos kosárlabda bajnokságból, és mindkét alkalommal rangadón lép pályára a Vásárhelyi Kosársuli. Szombaton este 18 órakor idegenben a Nyíregyháza, majd jövőhéten hazai környezetben a Miskolc lesz az ellenfél. Egy biztos: Vas Péteréknek vért kell izzadniuk, ha két győzelemmel akarják zárni az alapszakaszt.

Szeri Csaba | 2017-03-19 09:47:06

Végig vezetett és magabiztos győzelmet aratott a bajnokság egyik meglepetés csapata, a Nagykőrös ellen a már biztos felsőházi rájátszás-résztvevő Kosársuli. A szombat esti összecsapáson már az első félidő végéig eldőlt, hogy melyik együttes hagyhatja el sikerélménnyel a pályát a Hódtói Sportcsarnokban. Az Utasi-csapatnak várhatóan nem lesz ilyen könnyű dolga jövőhéten, amikor a Nyíregyháza otthonában lépnek majd pályára.

Megyeri József | 2017-03-17 08:34:34
Az Óbudai Kaszások elleni sikerével teljesítette idei célját a Vásárhelyi Kosársuli. Az idén debütált Utasi Gábor edző legénysége ugyanis már biztos, hogy az NBI B keleti csoportjának első négy pozíciója közül az egyiken végez az alapszakasz végén, és ezzel a felsőházi rájátszásba jutva az első 8 hely valamelyikét kaparintja meg a nyugati együttesekkel vívott harc után. Ennyire azonban ne rohanjunk előre, hiszen szombaton 18 órakor a bajnokságban vitézkedő újonc, a Nagykőrös látogat a Hódtói Sportcsarnokba.
Megyeri József | 2017-03-13 05:38:20
Kis túlzással már az első negyedben eldöntötte a találkozó sorsát a Vásárhelyi Kosársuli az Óbudai Kaszások ellen. Utasi Gábor fiai végig vezetve, magabiztosan szerezték meg szezonbeli 13. győzelmüket, amellyel komoly lépést tettek a felsőházi rájátszás felé. Egy hét múlva ismét hazai pályán játszik a kék-sárga alakulat, akkor a Nagykőrös érkezik hozzájuk.
Megyeri József | 2017-03-06 05:30:54

Nem sikerült a bravúr a Kosársulinak, a remekül játszó Budapesti Honvéd nyerte a fővárosban rendezett rangadót. Vas Péteréknek csak az első negyedben tudtak olyan játékot mutatni, ami győzelmet eredményezett volna a fiatal tehetségekkel teletűzdelt ellenlábasukkal szemben. A kék-sárgák egy március 11-én szombaton 18 órakor az Óbudai Kaszások ellen javíthatnak hazai pályán.

Soós Kata | 2017-02-07 09:23:05

Két vásárhelyi iskola fiatal kosarasai is bejutottak a B33 Diákolimpia döntőjébe a hétfőn megrendezett selejtezők után. A Szent István Általános Iskola Rózsaszín Unikornis és a Szent József Katolikus Általános Iskola Kertvárosi Ördögök elnevezésű gárdája Nógrád, Pest, Bács-Kiskun és Békés megye legjobbjait utasították maguk mögé a fővárosi Tüske Csarnokban.

Szeri Csaba | 2017-02-05 07:21:15
Csak a második félidőben tudta megnyerni a Salgótarján elleni bajnokiját a Vásárhelyi Kosársuli. Az igen erős Nógrád megyeieknek nem kellett sok a meglepetéshez, de a második félidőben csapatként küzdve fordítani tudtak. A mérkőzésen Momir Genal 32, míg Szabó Péter 27 ponttal segítette csapatát.
Megyeri József | 2017-01-30 05:36:40

A MAFC elleni kötelező győzelem megszerzésével továbbra is tartja első helyét a Vásárhelyi Kosársuli az NBI B-s bajnokság keleti csoportjában. A sereghajtó budapestiek majdnem „kiénekelték a sajtot” riválisaik szájából, de végül elkönyvelhették 11. diadalukat a szezonban. Utasi Gábor legénysége február 4-én szombaton 18 órakor a Salgótarjánt fogadja a Hódtói Sportcsarnokban.

Megyeri József | 2017-01-27 08:30:50

A sereghajtó otthonában lép pályára a tabellát jobb gólkülönbségével már vezető Vásárhelyi Kosársuli. A MAFC elleni mérkőzésen tovább hizlalhatják a második Miskolccal szembeni előnyüket Utasi Gábor fiai. Erre minden esélyük megvan, mivel a fővárosiak eddig mindössze háromszor tudtak diadalmaskodni az idényben.

Szeri Csaba | 2017-01-22 11:01:42

Megszerezte 10. győzelmét az NBI B csoportos bajnokságban a Vásárhelyi Kosársuli. Az egy hete a listavezető Miskolcot legyőző EKE Eger KOK-nak csak momentumai voltak a találkozón, amit végül a kék-sárgák 88-68-ra nyertek meg. Egy hét múlva a fővárosban, a MAFC ellen küzdenek a továbbra is második helyezett Vas Péterék.

Megyeri József | 2017-01-18 06:05:51
Nem sikerült győznie Nyíregyházán a Vásárhelyi Kosársulinak, így a gárda nem lesz ott a Hepp Ferenc Emlékkupa négyes döntőjén. Sokat azonban nem bánkódhat Utasi Gábor csapata, mivel szombaton az Eger elleni bajnokin kell teljesíteniük a Hódtói Sportcsarnokban.
Megyeri József | 2017-01-16 11:54:08
Újabb nehéz mérkőzés előtt áll a Vásárhelyi Kosársuli. Utasi Gábor csapata épp hogy kipihente a Tiszaújváros elleni, pénteki utolsó percekben megnyert rangadó fáradalmait, kedden már a Hepp-kupa négyes döntőért játszik Nyíregyházán.
Megyeri József | 2017-01-14 05:57:27
Végigküzdve, ellenfelét az utolsó negyedben felőrölve győzött a tabella második helyén álló Vásárhelyi Kosársuli Tiszaújvárosban. Az egész mérkőzésen brillírozó Szabó Péter 28 pontjával elévülhetetlen érdemeket szerzett a forduló előtt negyedik helyezett alakulat elleni sikerben, amelyhez óriási szívvel játszó társaira is szükség volt a Borsod megyeiek csarnokában. Folytatás egy hét múlva szombaton, hazai pályán az Eger ellen.