cs / 8°C
p / 7°C

HSUVC

Soós Kata | 2017-11-11 23:44:01

A százhalombattai rövidpàlyàs OB-n harmadik helyet szerzett a női 4x100 vegyes váltó Szabó Orsi, Dohányos Annamari, Batta Orsi valamint Szőke Zita szereplésével. Negyedik helyezett a HSUVC 4x50-es férfi vegyes váltója, Batta Orsi, Szilágyi Csaba, Hős Péter, Szőke Zita, Szabo Tamás részvételével.

Égető Réka | 2017-11-10 21:08:54

A százhalombattai rövidpályás felnőtt országos bajnokság 3. napján második aranyérmét is megszerezte a HSÚVC úszója, Szilágyi Csaba.

Soós Kata | 2017-11-10 06:02:27

A rövidpályás magyar felnőtt bajnokságon Százhalombattán, Magyar Bajnok lett Szilágyi Csaba a HSUVC színeiben, 100 mellen, valamint a női vegyesváltó is remekelt, ők a 3. helyet kaparintották meg.

Szeri Csaba | 2017-09-09 19:02:47

Szombat délután tartotta szokásos évnyitó találkozóját a Hódmezővásárhelyi Senior Úszó-Vízilabda Club. A rendezvény az elmúlt szezon legjobb versenyzői kupákat kaptak, de az új beléptető rendszer okozta változások és nehézségek is szóba kerültek.

Szabó Viktor | 2017-08-18 20:12:38

Drasztikusan megnőtt a HSUVC versenyzőinek száma az utóbbi időben. Ez bizonyítja azt, hogy a klub jó irányba halad, és remekül végzik a munkájukat. Céljuk, hogy a Dél-Alföld legeredményesebb utánpótlás egyesületévé váljanak.

Soós Kata | 2017-08-18 11:35:54

Pénteken a 4X50 méteres gyorsváltónk a masters vb-n a 10. helyen végzett, a 4X50-es vegyes váltónk pedig a 6. helyre úszott be.

Czabarka János | 2017-08-16 12:56:51

A nyiltvízi úszás már véget ért a 2017-es Masters vb-n, de a medencés számoknál már most van sikerük a hódmezővásárhelyieknek. Vincze Krisztina megszerezte a HSÚVC első bronzérmét, Szabó Tamás pedig negyedik helyen végzett 100 méter mellen.

Szabó Viktor | 2017-07-12 19:11:20

A HSUVC versenyzője, Kis Noel ismét remek eredményeket ért el a II. Országos Cápa Bajnokságon. Két versenyszámban is bajnok lett, így a dobogó legfelső fokára állhatott fel.

Szabó Viktor | 2017-05-20 19:47:56

5. alkalommal rendezték meg a Hosszútávúszó Medencés Országos Bajnokságot Békéscsabán, ahol a HSUVC versenyzője, Kis Noel is felállhatott a dobogó legfelső fokára.

Szeri Csaba | 2016-04-11 11:04:31

A hétvégén Hódmezővásárhelyen a Hódúszó SE szervezésében rendezték meg a IV. Hátgerinc kupát. A versenyen 13 csapat, köztük a Hódúszó SE és a HSÚVC, is részt vett, mintegy 232 versenyző ugrott medencébe.

Szeri Csaba | 2015-11-17 19:06:16

Az elmúlt héten, Százhalombattán rendezték meg a XII. Felnőtt Országos Rövid-pályás Nyílt Úszóbajnokságot, ahol a Hódmezővásárhelyi Senior Úszó-Vízilabda Club versenyzői is részt vettek.