2017. június 28. szerda, Levente, Irén
30/267-77-77
62/533-777
Rádió 7
ÉLŐ
33°C
23°C
Tiszta / 33°C
cs / 23°C
p / 29°C
Sport
Szeri Csaba | 2017-03-20 13:48:40

Labdarúgás: Ez történt a megyében

A hétvégén újabb fordulókat rendeztek a megyei labdarúgó bajnokságokban. Mutatjuk az eredményeket.

Labdarúgás: Ez történt a megyében

Az élvonalbeli meccsek közül a Tiszasziget – Csongrád összecsapás számított a forduló rangadójának. Ennek megfelelően a felek igazán parázs csatát vívtak, végül a pontokon is osztozkodtak a csapatok. Ezzel a Hódmezővásárhelyi FC II.-t legyőző Makó 4 pontra csökkentette hátrányát az éllovas Csongrád mögött.

A Szőreg továbbra is nyeretlen az első osztályban, a Szentes gurított hármat a sereghajtónak.

A megyei I. osztály 18. forduló:

FK 1899 Szeged – Szegedi VSE 2-4 (0-2). Gól: Benkő J., Dóra T., illetve Kelemen B., Nagy B., Molnár Zs., Csanádi I.
Algyő SK – Sándorfalva SK 2-0 (0-0). Gól: Lajkó A., Kalapács Z.
Szentesi Kinizsi SZITE – Szőregi RSE 3-0 (1-0). Gól: Kovács N., Kiss-Kása K., Ali Zs. (öngól)
Makó FC – Hódmezővásárhelyi FC II. 5-1 (3-0). Gól: Széll K. (2), Gémes B. (2), Solymosi A., illetve Dudás B.
Kiskundorozsmai ESK – Foliaplast-Bordány SK 1-2 (0-1). Gól: Szőke P., illetve Német J., Gajdacsi M.
Tiszasziget SE – Csongrád TSE 2-2 (1-1). Gól: Kasza F., Drágity D., illetve Rácz D. (2).
Kisteleki TE – Ujszegedi TC 2-0 (1-0). Gól: Koncz R., Bertók G.

Az Ásotthalom TE szabadnapos volt.

A bajnokság állása:

#

Név

MSZ

GY

D

V

LG

KG

GK

P

1.

Csongrád TSE

17

14

2

1

50

11

39

44

2.

Makó FC

17

13

1

3

49

12

37

40

3.

Ásotthalom TE

16

11

2

3

38

12

26

35

4.

Algyő SK

17

10

2

5

45

16

29

32

5.

Tiszasziget SE

16

10

2

4

37

16

21

32

6.

Bordány SK

17

8

3

6

29

27

2

27

7.

Hódmezővásárhely II.

17

7

4

6

36

25

11

25

8.

Szentesi Kinizsi

17

6

6

5

39

30

9

24

9.

FK 1899 Szeged

17

7

2

8

28

38

-10

23

10.

Sándorfalva SK

17

5

3

9

35

32

3

18

11.

Kiskundorozsmai ESK

17

4

4

9

23

33

-10

16

12.

Szegedi VSE

16

5

0

11

23

32

-9

15

13.

Kisteleki TE

17

4

3

10

23

38

-15

15

14.

Ujszegedi TC

17

4

2

11

21

43

-22

14

15.

Szőregi RSE

17

0

0

17

10

120

-110

0

A másodosztályban szereplő Makó II. továbbra sem talált legyőzőre. Ez alkalommal a Balástyát múlták felül a hagymavárosiak.

A megyei II. osztály 18. forduló:

Mindszent – Apátfalva 3-3 (3-1). Gól: Hanga Cs., Csatlós T., Szabó J., illetve Matuz T., Sarnyai T., Széll N.
Móravárosi Kinizsi – Tömörkény 4-0 (1-0). Gól: Szeri L. (2), Dongó D., Annus Á.
St. Mihály FC – Székkutas 0-2 (0-2). Gól: Lakatos A., Kovács R.
Kiszombor – Csanytelek 2-3 (1-2). Gól: Tézsla K., Budai R., illetve Nagy I., Bátki D., Lévai J.
Üllés – Csengele 0-1 (0-1). Gól: Koncz M.
Makó II. – Balástya 5-0 (3-0). Gól: Béres R. (3), Bány T. (2)
Nagymágocs – Zsombó 2-2 (0-1). Gól: Kovács F., Varga B., illetve Kószó T., Mihálffy Zs.

A Deszk szabadnapos volt.

A bajnokság állása:

#

Név

MSZ

GY

D

V

LG

KG

GK

P

1.

Makó II.

17

16

1

0

64

10

54

49

2.

Csengele

17

13

1

3

39

26

13

40

3.

Zsombó

17

8

7

2

47

27

20

31

4.

Deszk

16

9

2

5

55

30

25

29

5.

Apátfalva

16

7

3

6

34

36

-2

24

6.

Üllés

16

6

4

6

32

39

-7

22

7.

Mindszent

17

6

3

8

35

42

-7

21

8.

Nagymágocs

17

6

3

8

35

42

-7

21

9.

Csanytelek

17

6

3

8

36

44

-8

21

10.

Tömörkény

17

6

2

9

35

46

-11

20

11.

Kiszombor

17

6

1

10

40

44

-4

19

12.

Székkutas

17

5

2

10

30

40

-10

17

13.

St. Mihály FC

17

5

1

11

33

51

-18

16

14.

Móravárosi Kinizsi

17

4

4

9

30

45

-15

16

15.

Balástya

17

4

1

12

21

44

-23

13

A megyei III. osztály Homokháti csoport 18. forduló:

Röszke – Ásotthalom II. 8-0 (4-0). Gól: Pipic B. (4), Szurcsik P. (2), Hoffmann Zs., Berta M.
Balotaszállás – Ruzsa 1-0 (0-0). Gól: Árvai R.
Csongrád II. – Bordány II. 2-2 (0-0). Gól: Deli J., Túri J., illetve Belaidi A. (2)
Mórahalom II. – Pusztamérges 1-4 (1-2). Gól: Dobó A., illetve Sári T. (2), Kisfaludi T., Sevaracz L.
Algyő II. – Szatymaz 3-4 (0-3). Gól: Belovai A., Kovács L., Kiséri K., illetve Kormos A. (4)
St. Mihály FC II. – Dóc 1-2 (0-1). Gól: Szabó D., illetve Mikus K., Krajnyák Sz.
USC Tanárképző – Sándorfalva II. 0-4 (0-3). Gól: Csúri Cs. (2), Kiss P., Landler P.

A Zákányszék szabadnapos volt.

A bajnokság állása:

#

Név

MSZ

GY

D

V

LG

KG

GK

P

1.

Sándorfalva II.

17

13

3

1

81

17

64

42

2.

Szatymaz

17

13

1

3

72

22

50

40

3.

Röszke

17

12

0

5

60

33

27

36

4.

Csongrád II.

17

10

4

3

54

23

31

34

5.

Dóc

17

9

4

4

45

32

13

31

6.

Algyő II.

17

9

2

6

62

30

32

29

7.

Balotaszállás

17

8

2

7

54

33

21

26

8.

Ruzsa

17

7

1

9

39

27

12

22

9.

Bordány II.

16

6

3

7

46

34

12

21

10.

Ásotthalom II.

17

6

3

8

36

55

-19

21

11.

Zákányszék

16

6

2

8

38

33

5

20

12.

Mórahalom II.

17

5

3

9

49

44

5

18

13.

Pusztamérges

16

5

3

8

29

46

-17

18

14.

USC Tanárképző

17

1

0

16

12

141

-129

2(-1)

15.

St. Mihály FC II.

17

0

1

16

13

120

-107

1

16.

Üllés II.

0

0

0

0

0

0

0

0

A megyei III. osztály Tisza-Maros csoport 18. forduló:

Fábiánsebestyén – Nagylak 5-0 (2-0). Gól: Felföldi R., Borák J., Földesi M., Nagy T., Szabó Á.
Csanádpalota – SZVSE II. 0-0.
Mártély – Kübekháza 5-2 (3-1). Gól. Papp E. (2), Kovács K., Kulima A., Sörös H., illetve Miksi Cs., Getyinás I.
Maroslele – Pitvaros 2-3 (0-0). Gól: Kővágó B., Szabó L., illetve Gróf N. (2), Maglóczki Zs.
Szikáncs – Baktó-Petőfitelep 3-2 (1-1). Gól: Kristó Á., Gábor S., Kun Szabó Á., illetve Czomba G., Kratochwill R.
FK 1899 Szeged II. – Baks 1-1 (0-0). Gól: Katona R., illetve Mihály R.
Csongrád III. – Földeák 2-3 (0-2). Gól: Berkes K., Kiss I., illetve Debreceni D. (2), Horváth G.
Pázsit – Szegvár 1-0 (0-0). Gól: Molnár L.

A bajnokság állása:

#

Név

MSZ

GY

D

V

LG

KG

GK

P

1.

Baks

18

14

4

0

82

16

66

46

2.

Csanádpalota

18

13

4

1

55

16

39

43

3.

Mártély

18

13

2

3

50

22

28

41

4.

Földeák

18

11

3

4

85

25

60

36

5.

SZVSE II.

18

10

5

3

30

17

13

35

6.

Fábiánsebestyén

18

11

1

6

48

24

24

34

7.

Pázsit

18

6

7

5

21

26

-5

25

8.

Nagylak

18

7

1

10

21

43

-22

22

9.

Pitvaros

17

6

3

8

31

39

-8

21

10.

Baktó-Petőfitelep

18

5

4

9

34

42

-8

19

11.

Szikáncs

18

4

6

8

30

39

-9

18

12.

Csongrád III.

18

4

5

9

39

37

2

17

13.

FK 1899 Szeged II.

18

4

3

11

22

57

-35

15

14.

Szegvár

18

3

3

12

17

58

-41

12

15.

Kübekháza

18

1

5

12

21

69

-48

8

16.

Maroslele

17

1

5

12

23

79

-56

7

A megyei IV. osztály Homokháti csoport 15. forduló:

Ópusztaszer – Csanytelek II. 4-4 (0-0). Gól: Kanalas M. (2), Balasi T., Fülöp I., illetve Szivák I., Czombos P., Tolnai A., Fejes T.
Szőreg II. – Kistelek II. 1-9 (1-2). Gól: Orvos Cs., illetve Lajos T., Kiss I. (3-3), Kiszner A., Bakonyi S., Fekete L.
Öttömös – Tömörkény II. 0-1 (0-0). Gól: Tóth Z.
Zsombó II. – Pusztaszer 5-3 (5-2). Gól: Csikós D. (4), Tóth O., illetve Tóbiás N. (2), Hegedűs A.

A Domaszék szabadnapos volt.

A bajnokság állása:

#

Név

MSZ

GY

D

V

LG

KG

GK

P

1.

Kistelek II.

13

11

1

1

68

19

49

34

2.

Zsombó II.

13

8

2

3

65

37

28

26

3.

Tömörkény II.

12

8

0

4

34

24

10

24

4.

Öttömös

13

7

1

5

55

32

23

22

5.

Csanytelek II.

12

6

2

4

51

29

22

20

6.

Ópusztaszer

12

6

2

4

29

24

5

20

7.

Domaszék

12

2

1

9

24

53

-29

6(-1)

8.

Pusztaszer

13

2

1

10

20

65

-45

6(-1)

9.

Szőreg II.

12

1

0

11

19

82

-63

3

10.

Szatymaz II.

0

0

0

0

0

0

0

0

A megyei IV. osztály Tisza-Maros csoport 15. fordulójában:

Maros-menti UFC – Szikáncs II. 3-1 (2-1). Gól: Varga A., Marczikna Zs., Kalász T., illetve Dabis M.
KEAC – Fábiánsebestyén II.-Eperjes 2-3 (2-1). Gól: Schreier P., János O., illetve Vincze I., Felföldi L., Liszkai J.
Földeák U19 – UTC II.: elmaradt, az UTC II. visszalépett (3-0)
Móravárosi Kinizsi II. – Derekegyház 4-0 (1-0). Gól: Mata Gy. (2), Bozsányi G., Menyhárt I.
Kiskundorozsma II. – Gyálarét-LS 2015 3-2 (0-1). Gól: Kapa M., Kozma Gy., Mészáros A., illetve Antal I., Szigeti T.

A bajnokság állása:

#

Név

MSZ

GY

D

V

LG

KG

GK

P

1.

Eperjes

14

12

0

2

54

22

32

36

2.

Móraváros II.

14

11

2

1

67

17

50

35

3.

Kiskundorozsma II.

14

11

1

2

62

24

38

34

4.

Gyálarét

14

8

2

4

50

33

17

26

5.

UTC II.

14

6

1

7

43

33

10

18(-1)

6.

Földeák U19

14

5

0

9

28

54

-26

15

7.

Maros-menti UFC

14

4

2

8

32

51

-19

14

8.

Derekegyház

14

4

0

10

26

57

-31

12

9.

Szikáncs II.

14

2

2

10

25

70

-45

7

10.

KEAC

14

2

0

12

22

48

-26

6


szcs
Fotó: promenad.hu archív