2017. szeptember 20. szerda, Friderika
30/267-77-77
62/533-777
Rádió 7
ÉLŐ
13°C
13°C
Eső / 13°C
cs / 13°C
p / 12°C
Sport
Kovács Péter | 2017-05-10 06:23:49

Hétvégi sikerek a Szilver TSE-nél

Ez a hétvége sem telt el nemzetközi verseny nélkül a Szilver TSE-nél.

Hétvégi sikerek a Szilver TSE-nél

2017.05.06-án Horvátországban Zágrábban versenyzett Szabó Ádám - Fábián Anna és Kohon Patrik - Kiss Luca.

A WDSF Open versenyről a következő szép eredményekkel tértek haza a párosok:

Szabó Ádám - Fábián Anna :

Ifjúsági WDSF Open Standard - 9.hely

Ifjúsági WDSF Open Latin - 4.hely

Kohon Patrik - Kiss Luca

Junior WDSF Open Standard - 4.hely

Junior WDSF Open Latin - 3.hely

A WDSF PD Standard Európa Bajnokság előtt egy héttel 2017.05.06-án László Csaba - Páli Viktória Bankokban mutatta be tánctudását a WDSF PD Open versenyen, ahol a professzionista táncosokat felvonultató 16 fős mezőnyben a többszörös világbajnok Benedetto Ferruggia - Claudia Koehler mögött a 2.helyen végeztek.

2017.05.06-án szombaton megrendezésre került a IX. Hatvan Kupa, ahol több kategóriában is szépen szerepeltek az egyesület táncosai.

2017.05.07-én vasárnap Baján rendezték meg az I. Sundance Kupát.

A hétvégi klubközi versenyek döntős eredményei a következőek:

IX. Hatvan Kupa

Gyermek II. D Standard

1.hely Kosztolányi Elek - Bottyán Boglárka

Gyermek II. D Latin

3.hely Kosztolányi Elek - Bottyán Boglárka

Gyermek II. - Junior I. E Standard

1.hely Géczi Alexander - Szűcs Nikol Hanna

Junior I. D Standard

1.hely Fodor Bence - Fodor Luca

4.hely Karkus András - Schmölcz Enikő

Junior I. D Latin

2.hely Fodor Bence - Fodor Luca

6.hely Karkus András - Schmölcz Enikő

Junior II. E Standard

1.hely Varga András - Bulyáki Lili

2.hely Besenyi Norbert - Besenyi Adél

Junior II. E Latin

2.hely Besenyi Norbert - Besenyi Adél

6.hely Varga András - Bulyáki Lili

Junior II. D Standard

1.hely Dóczi Zsilák László - Bottyán Blanka

Junior II. C Standard

1.hely Kalapács Bence - Prágai Szimonetta

Junior II. C Latin

3.hely Kalapács Bence - Prágai Szimonetta

Ifjúsági D Latin

4.hely Ratkai Márk Gergő - Márkus Lili

Ifjúsági C Standard

3.hely Ratkai Márk Gergő - Márkus Lili

Szabadidősport Táncverseny

Majzik Péter - Varga Kata

Junior Közép-Haladó kategóriában

Standard 3.hely

Latin 5.hely

I. Sundance Kupa

Ifjúsági C Standard

5.hely Melich Krisztián - Petrás Kíra

 

Forrás: Szilver TSE