Íme a népdaléneklési verseny eredményei!

Kedden rendezték meg a „Péczely Attila” Városi Népdaléneklési Versenyt a vásárhelyi Bessenyei Ferenc Művelődési Központban. Mutatjuk az eredményeket.

1.-2. korcsoport: – egyéni

I. Forrai Flóra Kata

Szőnyi Benjamin Református Általános Iskola

felkészítő tanárok: Vajda Enikő, Csikós Anna és

Lantosné Schmidt Klára

 II. Kotormán Iringó Szejke

Szőnyi Benjamin Református Általános Iskola

felkészítő tanárok: Vajda Enikő, Csikós Anna és  Lantosné Schmidt Klára

III. Horváth Veronika

Liszt Ferenc Ének-Zenei Általános Iskola

felkészítő tanár: Pintér Erika

Különdíj:              Benkő Dóra

Liszt Ferenc Ének-Zenei Általános Iskola

felkészítő tanár: Pintér Erika

 

1. korcsoport: – csoportos

I. Vásárhelyi violák

Szőnyi Benjamin Református Általános Iskola

felkészítő tanárok: Vajda Enikő, Csikós Anna és Lantosné Schmidt Klára

II. Daloló madárkák

Szőnyi Benjamin Református Általános Iskola

felkészítő tanárok: Vajda Enikő, Csikós Anna és Lantosné Schmidt Klára

III. Lisztpalánták

Liszt Ferenc Ének-Zenei Általános Iskola

felkészítő tanár: Pintér Erika

 Különdíj:  Rózsafa

Szőnyi Benjamin Református Általános Iskola

felkészítő tanár: Dora-Tóthné Szappanos Edit

 

2. korcsoport: – csoportos

I. Búzavirágok

Szőnyi Benjamin Református Általános Iskola

felkészítő tanárok: Vajda Enikő, Csikós Anna és Lantosné Schmidt Klára

II. Tulipán

Liszt Ferenc Ének-Zenei Általános Iskola

felkészítő tanár: Zagyi Orsolya

III. Vásárhelyi vadvirágok

Szőnyi Benjamin Református Általános Iskola

felkészítő tanárok: Vajda Enikő, Csikós Anna és Lantosné Schmidt Klára

Különdíj:   Gyöngyvirágok

Szőnyi Benjamin Református Általános Iskola

felkészítő tanárok: Vajda Enikő, Csikós Anna és Lantosné Schmidt Klára

 

3. korcsoport: – egyéni:

I. Harangozó Zorka

felkészítő tanár: Csizmadia Anna

II. Miklós Fanni

Liszt Ferenc Ének-Zenei Általános Iskola

felkészítő tanár: Higi Emese

III.     Hajdú Zsolt

Németh László Gimnázium és Általános Iskola

felkészítő tanár: Kardosné Kecskeméti Katalin

 

Csoportos:

I. Kistápai menyecskék

Bethlen Gábor Református Gimnázium

felkészítő tanár: Baracs Róbert

II. Vásárhelyi legényök

Bethlen Gábor Református Gimnázium

felkészítő tanárok: Baracs Róbert,  Lantosné Schmidt Klára

III. Kiskaláris énekegyüttes

Liszt Ferenc Ének-Zenei Általános Iskola

felkészítő tanár: Tatárné Krajcsovics Lilla

Különdíj:  Százszorszépek

Szőnyi Benjamin Református Általános Iskola

felkészítő tanárok: Vajda Enikő, Csikós Anna, Lantosné Schmidt Klára

 

4. és 5. korcsoport: – egyéni

I. Nagy Krisztina

Bethlen Gábor Református Gimnázium

felkészítő tanár: Baracs Róbert

II. Ráhai Réka

Liszt Ferenc Ének-Zenei Általános Iskola

felkészítő tanár: Tatárné Krajcsovics Lilla

III. Thuswohl Deborah Viktória

Liszt Ferenc Ének-Zenei Általános Iskola

felkészítő tanár: Tatárné Krajcsovics Lilla

Különdíj:Forrai Fruzsina

Bethlen Gábor Református Gimnázium

felkészítő tanár: Baracs Róbert

Csoportos:

I. Budincsevich Anna, Imre Zsófia és Szabó Kitti

Bethlen Gábor Református Gimnázium

felkészítő tanár: Baracs Róbert

II. Kaláris énekegyüttes

Liszt Ferenc Ének-Zenei Általános Iskola

felkészítő tanár: Tatárné Krajcsovics Lilla

III. Pipacsok

Varga Tamás Általános Iskola

felkészítő tanár: Horváth Tímea

 

Fotó: vasarhely24.com