NB III: KECSKEMÉTI TE II – HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 3-2 (1-1)
Kecskemét, 100 néző. Vezette: Benyovszki

Kecskemét II: Holczer – Golovics, Memics, Szűcs I., Koszó – Alempijevics, Nagy V.(Tölgyesi), Hegedűs (Máté), Kiss L. (Sándor L.) – Bertus, Szabó T.
Edző: Szabó István

HFC: Kovács – Török Á., Sipos (Antal K.), Huszár, Bakos – Kökény, Czibere – Nagy Á. (Orovecz R.), Keller (Mucsi D.), Bata – Rácz D.
Edző: Kandó Róbert

17.perc: Rácz Dezső az oldalvonal mellől látványos ollózással emelte középre a labdát, amelyre Bata Csongor csapott le, de Memics és Szűcs együttes erővel
szabálytalankodott a fiatal vásárhelyi játékos ellen. A megítélt büntetőt Sipos Zoltán biztos lábbal értékesítette, 0-1.
20.perc: Sipos húzódást szenvedett, így kénytelen volt lecserélni középső védőjét Kandó Róbert edző.
28.perc: Bertus az alapvonalról megpróbált középre adni, a labda megpattant Bakos Ádámon és egészen valószínűtlen röppályát leírva a hosszú sarokba hullott. Ezzel az öngóllal egyenlített a döntően profi játékosokból álló KTE, 1-1.
57.perc: Ismét vezet a HFC. Nagy Ádám remekül ugratta ki Rácz Dezsőt, aki kapura tőrt, majd 17 méterről ballal nagy gólt lőtt a Ferencvárostól igazolt Holczer kapus kapujába, 1-2.
60.perc: Ismét egyenlő az állás. A kecskemétiek egy remek rövid passzos játékot követően Aleksandar Alempijevics révén egyenlítettek.
74.perc: Szabó Tamás fordult kapura és 10 méterről leadott nem túl erős lövése Bakos lábszárán irányt változtatva a tehetetlen Kovács kapus mellett került a kapuba, 3-2.

A vásárhelyi gárda tisztességgel helytállt az NB I-es játékosokkal teli tűzdelt kecskemétiek ellen és összességében rászolgált volna az egy pontra.

MEGYEI II. OSZTÁLY: SZEGVÁR SK – HFC II-BERCSÉNYI 1-1 (0-0)

Szegvár, 100 néző. Vezette: Sipos T.

Szegvár: Szilágyi – Szíver, Szűcs L., Terbán, Bujdosó – Kanalas (Fekete), Rácz R., Földvári, Ember (Komlósi) – Rácz Z., Magony (Bakó Z.).
Edző: Sátor Attila.

HFC II: Gábor Z. – Jesenszki, Juhász S., Szentirmai, Moha – Batik, Mucsi – Soós Z. (Konc A.), Antal S., Szabó M. (Sós B.) – Orovecz R.
Edző: Apró Attila.

A rendkívül mély talajú, egyenetlen pálya a hazaiak számára jelentett komoly előnyt. A talaj sokszor megtréfálta a játékosokat, így az első félidőben kevés lehetőség adódott a kapuk előtt. Szünet után az 57.percben egy kapu előtti kavarodás után Antal Sándor góljával szerzett vezetést a fiatal vásárhelyi csapat, 0-1. A vezetésnek mindössze két percig örülhettek a vendégek, ekkor Terbán erőtlen szabadrúgása lepattant a kapu előtt és a rossz talajon irányt változtatva került a vásárhelyi kapuba 1-1.
A folytatásban mindkét kapu előtt volt gólszerzési lehetőség, de ezek kimaradtak.

MEGYEI III. OSZTÁLY: HFC III-BERCSÉNYI – CSOGRÁD TSE II 2-0 (0-0)

Hódmezővásárhely, 50. néző. Vezette: Kasza.

HFC III: Valach – Daraki (Kovács S.), Mihály, Török (Szabó L.), Benkő – Soós L., Mészáros, Sajti, Ollé – Ábrahám (Barankai), Hegyi.
Edző: Csengeri Sándor.

Szünet után a vásárhelyiek Soós László találatával szereztek vezetést, majd a találkozó utolsó előtti percében Hegyi Norbert bebiztosította a győzelmet.

Március 15-én játszották: FÖLDEÁK TC – HFC III-BERCSÉNYI 4-0

I. OSZTÁLY U-15: KECSKEMÉTI TE – HFC 2-0 (0-0)

Kecskemét, vezette: Ártim.

HFC: Gábor V. – Borbély, Gajdán, Györgyi, Molnár Zs. – Katona, Huszka (Dovics M.) – Muzsik, Rácz L., Szarvas – Paczuk (Lengyel M.).
Edző: Dezső Ferenc.

Kiegyenlített első félidő után az 54.percben egy jól eltalált lövéssel szerzett vezetést a hazai gárda. Ezt követően több nagy helyzetet elpuskáztak a vásárhelyiek és ahogy ilyenkor lenni szokott, a hazaiak egy újabb jó lövéssel eldöntötték a három pont sorsát.

I.OSZTÁLY U-13: KECSKEMÉTI TE – HFC 2-1 (0-0)

Kecskemét, vezette: Kávai.

HFC: Imre Cs. – Lele, Gyürki L., Fenesi, Papp Á. – Orovecz Á. (Sarusi-Kiss), Lévai, Kis K., Faragó – Szabó M., Bódai.
Edző: Bacsa Zsolt.

Szünet után 10 perc alatt kétgólos előnyt szerzett a hazai gárda, negyedórával a lefújás előtt Szabó Mihály góljával felcsillant az esély a vásárhelyi pontszerzésre. A HFC szinte végig támadta a hátralévő időt, de képtelen volt bevenni a negyedik helyen álló kecskemétiek kapuját.